Ať už se týká muže či ženy, vypadávání vlasů je vždy nesmírně nepříjemná záležitost! Kromě toho, že své vlasy nacházíte na oblečení, autosedačce, v čepici a všude možně, postupně jich ubývá tam, kde by měly být v první řadě – na hlavě. Průměrně by měl mít každý z nás kolem 100 až 150 tisíc hustých, lesklých a pevných vlasů.

Jaké jsou příčiny vypadávání vlasů?

Někdy je téměř neviditelné, nenápadné a pomalé, jindy to vypadá na hromadný útěk. Zejména když zaúřadoval stres, nemoc nebo hormonální změny. Ty způsobují takzvané difuzní padání vlasů, kdy rychle vypadávají z celé plochy hlavy až začne prosvítat pokožka. Nepříjemné je slabé slovo! Silnější pohlaví je většinou bezmocné při takzvaném ložiskovém padání, kdy vznikají, odborně řečeno, „ostře ohraničené lysiny“ různé velikosti. Laicky pleš.

Mezi další příčiny ztráty vlasového porostu patří:

– zdravotní problém
– nedostatek vitamínů
– změna ročního období
– příčina může být také mechanická (namáhání vlasů při mytí a sušení)

Jak zabránit vypadávání vlasů?

Za vyzkoušení určitě stojí kvalitní šampony proti vypadávání nebo na podporu obnovy růstu vlasů z lékárny. Ideální na zamezení vypadávání vlasů a na urychlení růstu nových vlasů je například Hairize vlasové sérum s obsahem přírodních kmenových buněk.

Jak konkrétně vlasové sérum pomáhá pro vlasovou regeneraci?

Vlasové sérum HAIRIZE podporuje a urychluje růst nových vlasů díky synergickému účinku tří patentem chráněných aktivních složek.

Klinické testy potvrdily, že přípravek složený z výtažku geneticky neupraveného hrachu, z Cressatine a aktivního roztoku hedvábných aminokyselin, aktivuje kmenové buňky ve vlasových cibulkách (folikulech), stimuluje a prodlužuje fázi růstu vlasů, podporuje tvorbu keratinu a upravuje životní cyklus vlasů.

Používání 100% přírodního přípravku pomáhá předcházet nadměrnému vypadávání kštice a rychlejšímu dorůstání vypadaných vlasů u mužů i u žen. Navíc se jím ošetřuje pokožka hlavy, z níž vyrůstají silné, hedvábně lesklé a dostatečně hydratované vlasy.

Vypadávání vlasů

Účinky vlasového séra Hairize:

– urychluje růst vypadaných vlasů
– upravuje životní cyklus vlasů
– zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů
– zvyšuje tvorbu keratinu
– upravuje množství kolagenu
– hydratuje
– zlepšuje stav pokožky hlavy