Péče o tělo začíná uvnitř

Při péči o tělo byste měli myslet na to, že vše, co vychází na povrch, vzniká v našem nitru. Naše zdraví a mladistvý vzhled spolu totiž velice úzce souvisí. Od určitého věku v těle začíná klesat množství kyseliny hyaluronové, a proto je důležité ji doplňovat. Je totiž součástí maziva v kloubech a zabezpečuje správný chod našeho pohybového aparátu. Vždyť to znáte, když vás začnou bolet klouby, problémy s pohybem jsou na světě, kondice se dostává do krize a linie je opět v nedohlednu. Nepřidává to ani na pocitu štěstí. A to určitě nechcete! Proto si raději pořiďte Hyalurmed Čirou kyselinu hyaluronovou, se kterou si hravě naordinujete krásu po kapkách. Stačí jen 12 zázračných kapek každé ráno (1 ml) po dobu 3 měsíců a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

Kyselina hyaluronová a Hyalurmed obličejové sérum

Hydratujte pleť i zvenčí

Pokud jste již začali s péčí zevnitř, ideální je doplnit ji i o tu vnější. Postačí vám kvalitní obličejové sérum a čas. Objednejte si Hyalurmed Obličejové sérum, které vaši pleť hydratuje do hloubky, zlepší její pružnost a vyhladí jemné vrásky.

Ruce jsou naší vizitkou

Nezapomeňte ani na své ruce, které jsou namáhány častým používáním dezinfekce. Pořiďte si kvalitní krém, který zvláční pokožku. Ideální pro tento účel je třeba Beta glucan Gel s vysokým obsahem betaglukanu. Ten totiž nejen že pomáhá pokožku chránit před poškozením (čisticími prostředky, nadměrným sluněním či při radioterapii), ale také podporuje regeneraci pokožky, přispívá ke kvalitnímu a rychlému hojení ran a zároveň podporuje tvorbu kvalitního epitelu.

Beta glucan GEL